Ako si vytvoriť domáce Spa?


20-minútové natiahnutie sa do vane a zapálenie sviečky, ktoré vám skutočne prinesie úľavu od každodenného stresu.

Čo potrebujete na domáci Spa deň?

Bez ohľadu na to aký je deň a pre aké kúpeľné procedúry sa rozhodnete, prvým krokom pri vytváraní Spa doma je nastavenie si atmosféry.
Na tu správnu atmosféru v ktorej sa budete cítiť komfortne, potrebujete iba svoje obľúbené vonné sviečky, ktoré po zapálení vytvoria tú správnu vôňu a po zhasnutí svetlá aj správnu atmosféru, ktorá vás prenesie mysľou priamo do kúpeľov. Ak máte iba voskové sviečky bez vône, použite difúzor s pár kvapkami éterického oleja. Odporúčame éterický olej s vônou levandule na upokojenie tela aj mysle.
Ďalej si pripravte teplu vaňu, do ktorej pridáte svoju obľúbenú Spa značku. Pokiaľ sa vaša vaňa napĺňa, pripravte si svoj top Spa nápoj, odporúčame 2 deci skvelého vínkawink. Na tvár si naneste masku, ktorá bude pôsobiť počas oddychovania vo vani. Už ostáva len stlmiť svetlá, ponoriť sa do teplej vaňe obklopenej skvelou vôňou a relaxovať pri príjemmnej hudbe alebo knihe.
Ak chcete svoje nudné osušky premeniť na mäkké ako obláčiky, zohrejte ich v sušičke, ak nemáte sušičku použite radiator, ten ich aspoň zohreje smiley
Oprášte svoj župan a papuče. V kúpeľoch by ste nechodili v teplákoch, tak prečo by ste mali pri domácom Spa? A samozrejme, dajte si župan a papuče na dosah, aby ste nezničili celý zážitok hneď, ako vystúpite z vane na studenú dlaždicu. Až potom, ako sa prezlečiete do svojho mäkkučkého župana a obujete si pohodlné papučky, môžete pokračovať v kúpeľných procedúrach.
 
Skúste si takto vychutnať chvíľku pre seba v podobe domáceho Spa!